Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Школа » Життя школи

змагання з футболу

14 жовтня на класній годині відбулися  змагання "Бразильський футбол”. Участь взяли учні 5-11, а також вчителі. В грі були представлені збірні команд . Гра відбулася в ІІ тури для середньої ланки учнів та старшокласників. В першій грі участь узяли учні 5 та 6 класів проти учнів 7 та 8 класів, а в другій — 9 та 1о класи проти команди  вчителів.

Команди обрали собі назви та девізи 5 і 6 "Британціта 7 і 8 "Легіон”, 9 і 10 "Чайка та команда вчителів "Вчителі”.

Незалежним суддею був наш вчитель фізкультури Тютюнник Олег Васильович. Нарешті розпочалася гра. Один тайм тривав 10 хвилин. Першими грали "Легіонери” та "Британці”, рахунок після першого тайму становив 1:1. З команди "Легіон” забив гол Богдан Богдан,  а з команди "Британців” - Вертелецький Євгеній. Після закінчення гри рахунок становив 3:1—легіонери виграли, два голи забив Дебелий Ігор. Отже, у середній ланці виграв "Легіон”.

Розпочався турнір в старшій ланці. Хотілося б зауважити, що гра була досить складною, учням тяжко було переграти досвідчених вчителів. Незважаючи на сильного супротивника "Чайка” виграла з рахунком  1:0, гол забила 10-ця Серга Тетяна.

Підтримували гравців учні початкової школи, однокласники та вчителі .

Вітаємо всіх учасників Бразильського футболу, ви гідно представили команди, класи.

Гравці підтримали гасло: "Головне не перемога, а участь”. Всі від гри отримали   задоволення.